איזון סוכר ומשקל לקראת הריון

איזון סוכר ומשקל לקראת הריון

מהי חשיבות איזון הסוכר והמשקל לפני הריון?

שחלות פוליציסטיות, סוכרת והשמנה גורמים לשינויים הורמונאליים בגוף שעלולים לפגוע בפוריות. חוסר בפעילות גופנית, תזונה לא מאוזנת המתבססת על מזונות מעובדים ומיעוט באכילת פירות וירקות עלולים לגרום לחסרים תזונתיים המשפיעים לרעה על הכניסה להריון ועל ההריון עצמו. לעומת זאת, משקל תקין, תזונה איכותית, מניעת חסרים תזונתיים וביצוע פעילות גופנית מהווים חלק חיוני בהכנה לקראת הריון. על כל אלו ועוד נעבוד בתהליך האיזון. נשלב פעילות גופנית (מתונה המתאימה לך באופן אישי ומתאימה גם לשלבי הריון ראשונים) יחד עם תזונה נכונה, מאוזנת שתוביל לירידה מתונה במשקל אם יש בכך צורך.

איך נתחיל יחד לאזן את הסוכר והמשקל?

כל פגישה תתחיל בשילוב פעילות גופנית, תרגילי פילאטיס ותרגילי כח לחיזוק שרירי הגוף החיצוניים ושרירים עמוקים. בהמשך הפגישה נתמקד בהתאמת התזונה לאורח החיים שלך, העדפותייך, מניעת חסרים תזונתיים, התייחסות לתוספי תזונה נחוצים ולאיזון המשקל. בין מפגש למפגש תקבלי משימות הביתה הכוללות תוכנית תזונה מפורטת וסרטונים מנחים לביצוע פעילות גופנית.

משך הפגישה הוא שעה ורבע: ארבעים דקות פעילות גופנית ושלושים וחמש דקות ייעוץ תזונתי.

מחיר הפגישה הוא 380 ש"ח. למתמידות בתהליך מחיר הפגישה הוא 370 ש"ח (ההנחה תינתן בפגישה ה12 שתתקיים בטווח של עד חצי שנה).

המלצתי היא להתחיל את התהליך בפגישה אחת לשבוע.

*ישנה אפשרות למפגשים בקבוצות קטנות. *אפשרות למפגשי הנחייה תזונתית בלבד במחיר 280 ש"ח לפגישה. *אפשרות לפגישה אינטרנטית.

מה תשיגי מאיזון הסוכר והמשקל?

ככל שתתמידי בתהליך תתחילי לרדת במשקל, תשפרי את סיכויי הכניסה להריון ותרגישי טוב יותר עם עצמך.

למי מתאימה תוכנית האיזון?

התוכנית מתאימה לנשים המעוניינות להכנס להריון וסובלות מהשמנה, חוסר איזון הורמונלי שמשפיע על חוסר איזון הסוכר ומעוניינות לשפר את סיכויי כניסתן להריון על ידי התאמה תזונתית וביצוע פעילות גופנית מתאימה.

אז נפגש בקליניקה שלי בקיבוץ כפר החורש!

מטופלות מספרות:

ד.ד

הקשר האישי והמקצועיות של רעות מצליחים בשילוב האישיות האמיתית שלה ליצור בך מחויבות אישית ברמה כזאת שאי אפשר לא להשיג את התוצאות האישיות ברמה הבריאותית הנפשית והפיזית גם יחד!

לירון הדר:

שמי לירון הדר ואני מדריכה בסטודיו סי זה 15 שנה. את רעות הכרתי כקולגה ובהמשך, לאחר שפגשתי לקוחות שעברו איתה סדנאות דיאטה החלטתי לנסות גם. כבר מהשבוע הראשון חוויתי ירידה משמעותית באחוזי השומן ובמשקל ויותר חשוב מכך… הדרך בה רעות הנחתה  אותי הייתה מקצועית, ההכוונה אישית והיחס האישי עם שמירה מלאה על פרטיותי היה יוצא דופן.

מעבר לירידה במשקל הצלחתי להפטר ממספר הרגלי תזונה בעייתיים שצברתי עם השנים ולשמר את התוצאות לטווח הרחוק.

אני יכולה להעיד שהשילוב של הסבר מקצועי, דרבון ותמיכה גרמו לי להמליץ לעוד נשים רבות ללכת ולהתנסות בעצמן.

 

Class Info
צרו קשר
קיבוץ כפר החורש
052-834-5777