איזון סוכר ומשקל בקבוצה

איזון סוכר ומשקל בקבוצה

איך יורדים במשקל ומאזנים את הסוכר בקבוצה?

המפתח למניעת סוכרת וירידה במשקל הוא פעילות גופנית ותזונה נכונה! יחד ניתן לעשות זאת. בקבוצה של כעשר משתתפות שמעוניינות להוריד במשקל ולאזן את הסוכר נתכנס אחת לשבוע למשך שתיים עשרה פגישות במשך שלושה חודשים (ישנה אפשרות לסדנת המשך). הפגישה תתחיל בשקילה אישית שאחריה נבצע תרגילי כושר מסוגים שונים- תרגילי פילאטיס ותרגילי כח במשך כארבעים דקות. בהמשך הפגישה נתכנס למשך 40 דקות נוספות לקבלת הנחיות תזונתיות ושיתוף בתובנות, הצלחות ואתגרים שזימן לנו השבוע. בין המפגשים יינתן סרטון בו הנחיות לביצוע תרגילי כושר נוספים.

משך הפגישה כולה כולל שקילה אישית הוא שעה וארבעים דקות.

למי מתאימה הסדנה?

הסדנה מיועדת לנשים סוכרתיות או טרום סוכרתיות, נשים הסובלות משחלות פוליציסטיות או מעודף משקל.

מיקום הסדנה הוא אצלכן ביישוב. אם אתן קבוצת נשים שמתארגנות יחד ומעוניינות להתחיל תהליך משמעותי- אני מגיעה אליכן לחדר החוגים ביישוב בתיאום כמובן עם הגורמים הרלוונטים.

נפגש!

מטופלות מספרות:

ה.י:

אני ממליצה בחום על הליווי והתמיכה בתהליך הורדת המשקל. רעות פעלה באופן מקצועי וראתה אותי לאורך כל הדרך.

ע.ת:

ממליצה בחום על האימונים עם רעות. רעות מורה מקצועית ומשקיענית שמקפידה על כל הפרטים הקטנים. כל שיעור שונה ומגוון ותמיד מלווה באווירה נעימה. מומלץ בחום!

א.ד:

רעות מדריכת פילאטיס בחסד. בזכות הידע והניסיון שרכשה השיעורים מועברים באופן מקצועי ובאווירה המאפשרת לכל המתעמלים לעשות כמייטב יכולתם. התרגילים מגוונים ויצירתיים. רעות קשובה לכל אחד מאיתנו ומתייחסת ברגישות ובהכלה לכל מגבלה, במידה והיא מדווחת עליה. כל שאלה נענית בסבלנות ובסובלנות. אני מרגישה באני משתפרת משיעור לשיעור ויודעת שגופי ואני בידיים נאמנות.

Class Info
צרו קשר
קיבוץ כפר החורש
052-834-5777