קצת עלי

נעים להכיר!

שמי רעות שפר, נשואה ואמא לשלושה מקסימים. חייה ונושמת את נושא התזונה הנכונה יחד עם פעילות גופנית ומאמינה גדולה בשילוב המנצח הזה על מנת קודם כל למנוע ובמידת הצורך גם לטפל בבעיות בריאות שונות בעיקר בתחום ההשמנה והסוכרת. מאמינה שאפשר לצמצם משמעותית לקיחת תרופות על ידי שינוי בפעילות הגופנית ובתזונה שלנו ומאמינה שההשפעה הנלווית של שינויים אלו על הנפש, ההרגשה האישית, החיוניות, הביטחון העצמי היא עצומה ואינה יכולה להמדד או להיות מושווית לשום כדור שיינתן על מנת לטפל בבעיות שהוזכרו.

קצת על ההכשרות והמסלול המקצועי שעברתי

את תחומי הכושר והספורט למדתי במכללת ווינגייט ובסטודיו B. הוכשרתי כמדריכת אירובי דאנס, אירובי מדרגה, אירובי קיק בוקס, עיצוב וחיטוב הגוף, ופילאטיס מזרן. בנוסף למדתי באוניברסיטת אריאל תואר ראשון במדעי התזונה. ביצעתי הכשרה מקצועית (סטאג') בבית חולים בלינסון ובמרפאות קופת חולים מכבי.

לאחר שעבדתי כדיאטנית בקופת חולים, בקליניקה הפרטית וכמדריכת כושר ונתקלתי בלא מעט מטופלים שהיו מוגדרים כטרום סוכרתיים כבר שנים רבות ולא עשו דבר עם הידיעה הזו, ראיתי את ההדרדרות שלהם כחולי סוכרת על כל סיבוכיה (עיוורון, כריתת רגליים, כשל כלייתי ועוד…) קיבלתי שתי החלטות משמעותיות- האחת היא שיש לשלב בין שני התחומים על מנת לקבל תוצאות מקסימליות למניעת סוכרת – כלומר יש לבצע במקביל שינויים תזונתיים יחד עם פעילות גופנית מתאימה. והשנייה היא שעלי ללמוד עוד לגבי המכשולים הפסיכולוגים וכל מה שמפריע לנו לבצע את השינויים הנדרשים באורח החיים שלנו, זאת למרות שרובינו יודעים מה עלינו לבצע. לכן החלטתי ללמוד לתואר שני באוניברסיטת חיפה שנקרא "תזונה, בריאות והתנהגות" המתמקד בכל הקשור להתנהגות סביב השינוי הנדרש באורח החיים והאתגרים המלווים כל שינוי שכזה.

כעת אני משלבת את כל הידע והניסיון שלי ואת ההכרה במחויבויות הרבות שיש לנו כנשים, כסבתות, אמהות או כאמהות שבדרך, על מנת לתמוך בתהליך לשנוי הרגלים עמוק ומשמעותי הכולל גם שינוי חשיבה וגם כמובן שינוי התנהגותי שיוביל לאורח חיים בריא יותר, יכולת שליטה באכילה, אכילה מסודרת ונכונה והתמדה בפעילות גופנית. כל זה מוביל לאיזון המשקל ולמניעת מחלת הסוכרת.

מזמינה גם אותך להצליח לשפר את חייך!

זה אפשרי, אני מאמינה בך!

רעות שפר – דיאטנית קלינית ומאמנת כושר
קיבוץ כפר החורש
052-834-5777